ZNAMY ZDOBYWCÓW TYTUŁU „LIDER AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH” 2019

Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu “Lider aktywizacji osób młodych”. Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom i firmom, które przysłały zgłoszenia praktyk dotyczących niestandardowej pracy z młodzieżą.
 
Zorganizowaliśmy ten konkurs po raz trzeci. Z roku na rok zwiększa się liczba zgłoszeń i do grona kandydatów do tytułu “Lider aktywizacji osób młodych” dołączają nowe instytucje oraz agencje zatrudnienia. Większa liczba zgłoszeń to powód do wielkiej satysfakcji, ale również coraz  bardziej trudne decyzje komisji konkursowej. W tym roku przygotujemy dla zdobywców tytułu 17 statuetek i 19 wyróżnień. Grono laureatów konkursu zwiększyło się do około 60 podmiotów.
 
Wszystkich laureatów zapraszamy do udziału w uroczystym wręczeniu nagród, które w tym roku będzie towarzyszyło konferencji “Przyjazny rynek pracy – niestandardowa oferta dla juniora i seniora” i jest zaplanowane na środę, 16 października 2019 roku w Warszawie w siedzibie Business Centre Club. Konferencję objęła patronatem honorowym Pani Bożena Borys-Szopa Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz BCC. Informacja  o konferencji jest dostępna na naszej stornie internetowej. Na zgłoszenia udziału czekamy do 7 października 2019 roku.
 
Wszystkim tegorocznym zdobywcom tytułu “Lider aktywizacji osób młodych” serdecznie gratulujemy!

Lista Laureatów konkursu "Lider Aktywizacji Osób Młodych" 2019