Przeciw Ageizmowi

OWP
IndexMenu_01
EU_EFS_rgb-1
logo_FE_Wiedza_Edukacja_Rozwoj_rgb-1
akcjainkubacja-kolor

Innowacja społeczna „Lokalne Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości” testowana jest w ramach projektu grantowego „Akcja Inkubacja”

 

Powstaje model Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości osób młodych

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM rozpoczęła testowanie innowacji społecznej „Lokalne Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości” (OWP) w ramach projektu grantowego „Akcja Inkubacja”.

Celem naszej innowacji jest poprawa skuteczności wspierania przedsiębiorczości osób młodych zarówno na etapie przygotowania pomysłu na firmę, jak i w pierwszym okresie jej prowadzenia. Chcemy również przyczyniać się do rozwoju kompetencji przedsiębiorczych młodzieży, która nie planuje założenia własnego biznesu. W ten sposób przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej będzie znacznie łatwiejsze.

OWP ma m.in. ułatwić przygotowanie wniosku o dofinansowanie, pomóc wybrać strategię firmy dostosowaną do potrzeb rynku i zdiagnozować predyspozycje kandydata. Jako broker przedsiębiorczości pomoże również wybrać ofertę wsparcia. OWP będzie pełnił też rolę animatora lokalnego środowiska młodych przedsiębiorców.

Szczególną uwagę przywiązujemy do języka i sposobu przekazywania informacji. Młodzi ludzie szukają informacji aktualnej, krótkiej i podanej w przystępny sposób. Taką ofertę będzie miał testowany OWP w Siemianowicach Śląskich.

Efektem testowania innowacji będzie uniwersalny model OWP adresowany do wszystkich podmiotów  wspierających aktywność osób młodych (np. powiatowych urzędów pracy, szkół, samorządów) oraz działających na rzecz przedsiębiorczości (np. lokalnych izb gospodarczych).

Testowanie innowacji potrwa do końca stycznia 2018 roku. 

OGŁOSZENIE

Wykonanie strony www dla fundacji

 Fundacja zleci wykonanie projektu strony internetowej i profilu na Facebooku innowacji społecznej „Lokalne Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości” testowanej w ramach projektu grantowego „Akcja Inkubacja” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER.

Ogólne założenia:

  • tradycyjna funkcjonalność (strona głównie informacyjna o zmienianej treści)
  • nowoczesne wzornictwo i funkcje
  • strona dostępna dla osób z dysfunkcjami wzroku
  • strona na komputery i urządzenia mobilne
  • łatwa w edycji: CMS – edycja i wstawianie tekstu, wstawianie i kasowanie podstron, wstawianie linków i plików do pobrania
  • formularz kontaktowy e-mail
  • liczydło wejść na stronę

Posiadamy wykupiony hosting i domenę

Interesuje nas cena wykonania usługi.

Do oferty prosimy dołączyć portfolio z przynajmniej dwoma wykonanymi i czynnymi projektami.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Termin nadsyłania ofert – 5 września. Planowany termin wykonania usługi – 18 września.

[O Fundacji] [Wydarzenia] [Nasze projekty] [Szkolenia] [Sponsoring] [Cele statutowe] [Kontakt] [Lider aktywizacji] [Rekomendacje] [SCK] [Inkubator] [OWP] [MODEL]