Znamy zdobywców tytułu „Lider Aktywizacji Osób Młodych” 2018

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM, organizator konkursu „Lider Aktywizacji Osób Młodych”, uprzejmie informuje, że zakończyliśmy ocenę dobrych praktyk zgłoszonych w 2018 roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom i firmom, które zechciały przyjąć nasze zaproszenie do udziału w konkursie i przedstawiły nowatorskie działania zwiększające skuteczność wsparcia kierowanego do osób młodych.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa zaangażowania i bardzo wysokiego poziomu merytorycznego przedstawionych praktyk.

W tegorocznej edycji konkursu otrzymaliśmy znacznie więcej zgłoszeń niż w 2017 roku, i dlatego prace związane z oceną dobrych praktyk trwały dłużej niż zakładaliśmy. Przepraszamy za opóźnienie w publikacji wyników konkursu.

W kategorii publicznych instytucji rynku pracy Rada Nagrody zadecydowała o przyznaniu 12 nagród głównych, 9 nagród specjalnych i 10 wyróżnień.

W kategorii agencji zatrudnienia przyznane zostały 2 nagrody specjalne.

Jednocześnie informujemy, że uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 26 października 2018 roku w Warszawie. Szczegółowe informacje o miejscu spotkania i programie uroczystości przekażemy laureatom mailowo.